Yaşam

7 Mart 2023’te Satürn Kova’dan 14 Şubat 2026’ya Kadar Balık Burcunda Seyahatine Başlıyor!

Satürn, bir burçta 2,5 yıllık geçiş süresiyle en yavaş hareket eden gezegendir. Satürn GeçişiDoğum ayının 12. evinden geçtiğinde sade satiye neden olur ve Satürn’ün bir burçta doğum ayından itibaren 2. evden geçişini tamamlamasıyla sona erer.

Satürn, Vedik astrolojide en savurgan gezegen olarak kabul edilir ve ıstırabın, yoksulluğun, hastalıkların, zorlukların vb. göstergesidir. Sınav ağırdır, ödül büyüktür. Oğlak ve Kova burcunu yönetir. Satürn Terazi’de yücelir ve Boğa, Başak, Yay ve Balık’ta kendini rahat hisseder.

Koç’ta zayıflar ve İkizler, Yengeç, Aslan ve Akrep’te rahatsız hisseder.

Egemenlik kurallarına göre Satürn, Boğa ve Terazi yükselen burçları için Yogakaraka iken yükselen burcu Koç, Yengeç, Aslan, Akrep, Yay ve Balık için malefiktir.

Satürn Geçişi, 2,5 yıl süren en yavaş geçiştir. Tam döngünün yaklaşık 30 yıl olduğu ortaya çıktı.

Satürn Transiti evliliklerde hayati bir rol oynuyor! Satürn Geçişi olmadan kariyer gelişimi olamaz.

Satürn geçişi, Vedik astrolojideki en değerli geçiştir. Etkileri her zaman değerli ve uzun sürelidir ve her geçtiğinde hayatımıza yeni bir yön katar.

Satürn geçişinin izni olmadan hayatımızda hiçbir büyük olay gerçekleşemez.

Satürn geçişi hakkında daha fazla bilgi için u adresini ziyaret edin.

*Hiçbir şeyden korkma!

*Sev ama kimseye takıntılı olma!

*Kibirli olmayın! (Rakibinden üstün olsan bile ona karşı alçakgönüllü ol!)

* Kimseyi küçümseme!

*Kıskanma! (Herkes hak ettiği veya ihtiyaç duyduğu gibidir.)

* Kimseyi kıskandırmaya çalışma!

* Alan olduğu kadar veren de olun! (Ama neyi, ne ölçüde, ne zaman, nasıl ve nerede vereceğinize de dikkat edeceksiniz!)

* İhtiyacı olana yolu gösterin! (Ama kimseyi o rotaya gitmeye zorlamayın!)

*Gül ama kimseyi ağlatma! (Ağlayarak ağlar)

* Fakirin elindeki son kuruşuna göz dikme!

* Dedikodu yapmayın!

* Cimri olma, cömert ol!

* Yalan söyleme, zamanı gelince doğruyu söyle!

*Aldatmak!

*Bilmediğinizi biliyormuş gibi görünmeyin!

*Kinci olmayın!!

* Kimseyi umutlandırma!

*Aşıkları ayırmayın!

* Kimseyi küçük düşürme, küçük düşürme, kimsenin namusuyla oynama!

*Kimseye nankörlük etme!

*Hakkı olmayana el uzatma!

* Hiçbir canlıya eziyet etme!

*Vicdanınızın sesini sonsuza kadar dinleyin!

Satürn, Kova burcunda karmik döngüyü tamamlıyor!

Satürn, Aralık 2020’de Büyük Kavuşum olarak bilinen önemli bir hizalanma altında ilk olarak Kova burcundaydı. Bu ender hizalanma, Satürn’ün Kova enerjisinde açılmasının yolunu açtı.

Artık bu döngünün sonuna geldiğimize göre, Aralık 2020’den bu yana hayatınızda ortaya çıkan temaları, kalıpları veya dersleri tekrar düşünün: Sınırları nereye koymak zorundaydınız?

Hayatınızdaki şeyler için nerede adım atmak ve sorumluluk almak zorunda kaldınız?

Nerede geri çekildiğini hissettin?

Bunların hepsi, Satürn’ün enerjisinin bizi gerçekten istediğimiz ve sorumluluğunu almamız gereken şeyle daha derinden bağlama çabasıyla ilham verebileceği şeylerdir.

Satürn disiplinli bir öğretmen gibidir. Sert dersler getirebilse de, bizi tam potansiyelimizi ortaya çıkarmaya itiyor. Satürn’ün bizimle işi bittiğinde, kendimizi daha akıllı, daha olgun ve olmak istediğimiz yerle daha uyumlu hissederiz.

Satürn, Karmanın Efendisi olarak da bilinir ve zodyakın her burcundan geçerken, tüm karmik kontrollerimizin ve dengelerimizin ödenmesini sağlar.

Şimdi Satürn hareket halindeyken bir değişim hissedeceğiz. Kova derslerindeki eski Satürn’ün tamamı doruk noktasına ulaşacak ve kapanışı bulmamıza ve bitmemiş işleri tamamlamamıza yardımcı olacak.

Satürn Kova burcundan ayrılmadan önce, tüm karmik ödüllerimizi de teslim edeceğinden emin olacak! Aslında, eski astrologlar, Satürn bir burçtan çıktığında, yaptığımız tüm sıkı çalışmaları bize hatırlatmak ve ödüllendirmek için her zaman bir ödül bıraktığı konusunda hemfikirdi.

Satürn Balık burcunda yeni bir döngüye girmeye hazırlanırken, dünyadan gelen hediyelerinize de dikkat edin! Önünüze çıkanlara açık kalın ve zorluklar ve onlar üzerine rastgele bir ders sayesinde bugün kim olduğunuzu onurlandırıp onurlandıramayacağınızı görün.

Satürn Balık burcuna geçiyor

Satürn, saat diliminize bağlı olarak 7-8 Mart 2023’te Balık burcuna girecek. Satürn’ün zodyak kuşağındaki konumu, toplum olarak nerede bir gerçeklik kontrolü kazanmaya ve harekete geçmeye ve daha fazla sorumluluk almaya zorlandığımızı gösterir.

Balık, zodyakın son burcudur, bu nedenle Satürn’ün buradaki hareketi aynı zamanda daha büyük bir döngünün sonunu veya tamamlanma noktasını gösterir.

Bir bakıma Satürn’ün Balık burcuna geçişini toplu bir Satürn Dönüşü olarak düşünebilirsiniz. Burada hepimiz Satürn’ün tüm zodyak boyunca seyahat ederken karmik dersleri ve hediyeleri ile işliyor ve ilerliyoruz.

Balık, ışığı, karanlığı ve görünmeyen dünyaları temsil eden bir su burcudur. Soyut fikirleri, yaratıcılığı, şefkati ve akışa ayak uydurmasıyla tanınır. Balık değişken sudur, yani uyarlanabilir, serbestçe akar ve çevresindeki dünyanın güçlerine açıktır.

Satürn çok topraklanmış, dünyevi bir güçtür. Yasalar, sınırlar, sorumluluklar ve kısıtlamalar gibi şeyleri yönetir. Satürn’ün enerjisi bazen bir uyandırma çağrısı gibi hissedebilir, bizi gerçekliğe geri getirir ve eylemlerimizin ve kollektifin eylemlerinin sonuçlarıyla yüzleşmemizi sağlar.

Satürn’ün Balık burcundaki varlığı bu nedenle biraz ağır gelebilir. Bu normalde sulu, sezgisel ve hassas Balık kuvveti, biraz daha katı, biraz daha topraklanmış ve biraz daha içine kapanık olmaya zorlanacak.

Balık burcu düzgün akan bir su ise Satürn’ün varlığı barajlar yapacak şeklinde düşünebilirsiniz. Bu barajlar suyu daha verimli ve faydalı bir yöne yönlendirebilir, ancak daha boğucu veya kontrol edici de olabilirler.

Ancak bu iki gücün ortasında istikrar yaratmanın bir yolu var. Balık gücünün yaratıcı, somut olmayan, dışsal fikirleri Satürn sayesinde gerçeklikte bazı kökler kazanabilir. Bu, yaratıcı, hatta ruhani fikirleri almamıza ve onları bu 3 boyutlu dünyada fiilen hayata geçirmemize izin verebilir.

Balık bir müzikal kesimle ilgiliyse, Satürn’ün varlığı notaları yazmamıza yardımcı olabilir, böylece müzik parçası yalnızca kafamızda yaşayan bir melodiden sonsuza kadar çalınabilen, dinlenebilen ve kullanılabilen bir şeye geçebilir.

Satürn Etkilerini Gerçek Dünyada Nasıl Değerlendirmeliyiz?

Yaratıcı, yaratıcı veya ruhsal bir alanda çalışıyorsanız, Satürn’ün varlığı tüm fikirlerinizi alıp kök salmanıza yardımcı olabilir, böylece onlarla bir şeyler inşa edebilirsiniz.

Satürn’ün çok temel, pratik bir gücü var, bu yüzden bunu Balık burcunun yaratıcılığıyla birleştirin ve orada yaratıcı fikirlerinizi alıp hayata geçirmenize ve hatta onları bir işe dönüştürmenize yardımcı olacak bir istikrar var.

Balık aynı zamanda din ve maneviyatla da temas halindedir, bu nedenle burada Satürn ile din ve maneviyat ve bunun toplumu yöneten kanunlar ve kurallarla nasıl ilişkili olduğu hakkında birçok tema olabilir.

Maneviyat ve sağlıklı yaşam endüstrisi de bu güç altında bir uyandırma çağrısı alabilir veya bireysel, manevi veya dini bağlılığınız hakkındaki kendi tutum ve inançlarınızın değiştiğini görebilirsiniz. Öğretilen yanlış bilgiler ve öğretiler Gerçeğin hakikatine UYANIN!

Satürn Balık geçişinde kendimize soralım.

Seçtiğin hayatın, davranışlarının, sözlerinin, dünyaya yaydığın gücün sorumluluğunu nasıl alabilirsin?

Satürn, adım atmamızı ve hayatlarımız için sorumluluk almamızı ve gerçek, otantik benliklerimize göre hareket etmemizi istiyor.

Satürn, bizi sıkışmış veya boğulmuş hissettiren sınırlar ve kısıtlamalar getirebilir, ancak bu, gerçekten ne istediğimizi ve gerçekten neyi savunmaya istekli olduğumuzu anlamak için zaman ayırabilmemiz içindir.

Balık burcundaki Satürn ile aşağıdaki temaları fark edebiliriz:

Atalarımızın geleneklerini ve öğretilerini daha iyi anlamak için.

Soyumuzu anlama isteği.

Yaratıcılığımızı yeniden düzenlerken yaratıcı bir biçimde sıkışmış veya geride kalmış hissetmek.

Ruhsal bağlantımızı yeniden düzenlerken kendimizi sıkışmış veya geride kalmış hissetmek.

Akışla birlikte hareket etmeye karşı yapının ortasındaki bir itme-çekme kuvvetinin farkındalığı.

Yaratıcı ve ruhani fikirlerimiz için daha büyük bir topraklama ve yapı duygusu.

Sevdiklerimizle daha yakından ilgilenmek ve onlara şefkat göstermek dileğiyle.

Başkalarının refahına daha fazla vurgu.

Yüksek duyularımıza artan hassasiyet.

Yasalar ve din ile ilgili sorunlar.

Genel olarak dini konular.

Şefkat verme ve alma durumumuzu yeniden dengeleme ihtiyacı.

Balık döngüsünde kendi Satürnünüzü çizmek

Satürn’ün Balık burcundan son geçişi 1994-1996’nın ortalarındaydı, bu yüzden o kadar eskileri hatırlayabiliyorsanız, bu süre zarfında sizin için hangi temaların ortaya çıktığını düşünün. Tam olarak aynı şey tekrar olmayacak, ancak emsal temaların veya derslerin geliştirildiğini fark edebilirsiniz.

Doğum haritanızı biliyorsanız, Satürn’ün hayatınızın hangi alanlarını etkileyeceğini anlamak için hangi evin Balık tarafından yönetildiğine de bakabilirsiniz.

Doğum haritanızdan emin değilseniz, 7-8 Mart tarihlerinde sizin için hangi temaların veya olayların geliştiğine de dikkat edebilirsiniz. Ayrıca Balık burcundaki Satürn’ün 19 Şubat’ta Balık burcundaki Yeni Ay’ın altına neler getireceği hakkında da biraz bilgi edinebilirsiniz.

Balık burcundaki Satürn’ün getirdiği sorunlar ne olursa olsun, hayatınızın bazı alanlarına meydan okunmasını bekleyebilirsiniz. Yapacak çok şey varken, diğer taraftan daha bilge, daha olgun ve ruh yolunuzla daha bütünleşmiş olarak çıkacaksınız.

Balık burcundaki Satürn Kuvvetini hayatınıza pozitif olarak yansıtmak için:

Maneviyatım benim için gerçekten ne anlama geliyor?

Yaratıcı vizyonlarımın sorumluluğunu nasıl alabilirim?

Hayallerimi gerçekleştirmek için yapabileceğim bazı somut şeyler nelerdir?

Kendimi daha iyi anlıyorum…

Bu durumla ilgili gerçek niyetim ve duygularım…

Hala olduğumda sezgim…

İnançlarım beni nasıl hissettiriyor…

Şefkatli tarafımdan daha iyi bahsedebilirim…

Gökyüzü rehberiniz ve yolunuzu aydınlatsın…

bulanik-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort